• 300 TL ve üzeri kargo bedava İnternet siparişlerinize özel
    300 TL ve üzeri kargo bedava
  • Güvenli alışveriş imkanı Güvenli alışveriş imkanı
  • Doğal ürünler Doğal ürünler

Halil Esen

Girit Hanya'dan başlayan ailece göç yolculuğumuz Kuzey Ege'de, söylenceler yurdu İda Dağı'nın (Kaz Dağı) eteklerinde güzel ilçemiz Edremit'in bakir beldesi Zeytinli'de son buldu. Kendi topraklarımızda ektiğimiz tamamen organik şartlarda anne şefkatiyle büyüttüğümüz zeytin ağaçlarımızın zeytinlerini ve zeytinyağlarını kendi üretim tesislerimizde hazırlayarak siz değerli müşterilerimizin beğenilerinize sunuyoruz.

Zeytinyağı ve Faydaları

Zeytin ve zeytinyağının Akdeniz ve Ege coğrafyasında binlerce yıllık bir geçmişi vardır. Bu süre zarfında yüzlerce medeniyet kurulmuş, yıkılmış ve değişmiş ama zeytinyağı üretimi ve ticareti her zaman önemini korumuştur. Bilinen en eski zeytinyağı üretimi izlerine M.Ö 4500 yıllarında Girit'te rastlanmış ama bulgular aslında çok daha eski zamanlara dayanan muhteşem bir geçmişi gözler önüne sermektedir.
#
Değerli müşterilerimiz,

Markamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz; güvene, ilgiye çok teşekkür ederiz.

Siparişlerimizde yaşanan yoğunluk nedeniyle, teslimat sürelerimiz 10 iş gününü bulabilmektedir. Ayrıca, mevsim değişikliği nedeniyle süt ürünlerimizin satışına ara verilmiştir. Anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Saygı ve sevgilerimizle.