1.500 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

Kantron Yağı Mucizesi


Kimyasal ilaç kullanmayı sevmeyip doğal ve bitkisel tedavi yöntemlerini tercih edenler için mucizevi bir bitki kantaron! Birçok faydayla insan vücudunu iyileştirici etkiye sahip, tabii ki doğru ve yeterli kullanıldığında.

- Kantaron yağı içerdiği antiseptik özellikten dolayı yaraların mikrop kapmasını ve iltihap oluşumunu engeller. Özellikle doğal balla karıştırıldığında antibiyotik özelliği gösterebiliyor.
- Kantaron yağı, hücrelerin daha hızlı yenilenmesine yardımcı oluyor. Cildi de ölü hücrelerden arındırıyor.
- Yanıkları çok kısa sürede iyileştirebilme özelliği olan kantaron yağını, güneşten korunmak için de kullanabilirsiniz. Ayrıca yanıklardan dolayı oluşan ağrıları da hafifletmeye yardımcı oluyor.
- Kantaronun damar büzücü etkisinden dolayı, büyük kazalarda meydana gelen kanamaları durdurabilme özelliği bulunuyor. Kanayan bölgeye sürerek kanamayı azaltabilir veya durdurabilirsiniz.
- Baş ağrısı olanlar için bir ilaç niteliğinde olan kantaronun yağını başınıza masaj yapmanız baş ağrınızı dindirmekte yardımcı olacaktır.
- Bel, sırt ve kas ağrıları için kantaron yağını ağrıyan bölgenize masaj yaparak uygulayın. Kekik ve ardıç yağıyla birlikte kullandığınızda ağrıların kesilmesi için daha iyi verim elde edebilirsiniz. Romatizma rahatsızlığına karşı da iyileştirici özelliği bulunuyor.
- Özellikle bebeklerde oluşan pişikleri iyileştiriyor. Bebeklerde oluşabilecek alerji ihtimaline karşı kantaron yağını, suyla incelterek pişik bölgesine uygulayın.
- Yatak yarası, kesik gibi yaraların iyileşmesine; ameliyat izi gibi diğer izlerin de tamamen geçmesine yardımcı olur.
- İlk günlerde kaşıntı ve kurumalar oluşturmasına karşın sedef hastalığı için de iyileştirme özelliğine sahip. Cildinize harici olarak uyguladığınızda hastalığınızda iyileşme göreceksiniz.
- Korkudan veya strestendudağınızda veya cildinizde çıkan uçuklara kantaron yağı sürerek onlardan kurtulabilirsiniz. Bir pamuk yardımıyla uçuğa yavaşça bastırarak uygulayın.


Takipte Kalın