1.500 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZ!

Hakkımızda


Girit Hanya’dan başlayan ailece göç yolculuğumuz; Kuzey Ege’de, Türkiye’nin oksijen deposu Kaz Dağları’nın (İda Dağı) eteklerindeki güzel ilçemiz, Zeytinli’de son buldu.

Adını topraklarında yetiştirdiği zeytinden alan Edremit’in bakir beldesi Zeytinli hem iklimi hem de konumu ve toprak yapısı sebebiyle en kaliteli zeytinin yetiştiği yerlerin başında gelir. Denize mesafeli fakat deniz manzaralı ve eğimli yerlerde en kaliteli ürünlerini sunan zeytin ağacının Zeytinli ilçesine bereketini bu denli sunması tesadüf olamaz diye düşünüyoruz.

Nice efsaneler konu olmuş, adına türküler yakılmış, Türkiye’nin akciğeri denilen ve oksijeni ile adını dünyaya duyuran Kaz Dağları’nın eteklerindeki Zeytinli ilçemiz en kaliteli ve lezzetli zeytini yetiştirmesinin yanında her bir zeytin tanesinin yanında Kaz Dağları doğallığını ikram ediyor. Halil Esen Zeytincilik olarak bu doğallığı, sizlere en yüksek kalitede sunmayı görev edindik. İsmini yüksek kalitede üretilen organik ve doğal zeytin ve zeytinyağlarından almış olan Edremit’in Zeytinli beldesinden, on yılların tecrübesiyle, müşterilerine en kaliteli ve lezzetli ürünü sağlamayı kendimize şiar edindik.

Kendi topraklarımızda ektiğimiz tamamen organik şartlarda ve anne şefkatiyle büyüttüğümüz zeytin ağaçlarımızın zeytinlerini ve zeytinyağlarını kendi üretim tesislerimizde geleneksel yöntemler ile hazırlayarak beğenilerinize sunuyoruz.

Eğer yolunuz Edremit Akçay arasında Zeytinli beldemize düşerse sizi de bir çayımızı içmeye bekleriz. Ama yolunuz düşmezse de internet sitemiz aracılığıyla ürünlerimiz ile birlikte Zeytinli doğallığını yurdun dört bir köşesine ulaştırıyoruz.

 

Halil Esen’in marka olarak belirleyen kelimeler “Kalite, Güven ve Dürüstlüktür”.

 

Kalite: Zeytin ve zeytinyağı ana ürünlerimiz olmak üzere bütün ürünlerimizde en yüksek kaliteyi elde etmek isteriz. Bizim en büyük önceliğimiz ürünlerimizin kalitesinde ulaşabileceğimiz en yüksek standardın altına hiçbir zaman düşmemek ve müşterilerimize en iyisini sunmaktır.

Zeytinli ilçesi ikliminin Türkiye’nin en kaliteli zeytin ağaçlarını yetiştirmesi ve üretim sırasında geleneksel yöntemlerden vazgeçmememiz en kaliteli zeytin ve zeytinyağını sunmamıza imkan sağlamaktadır. Zeytinyağlarımızın muhtelif ulusal yarışmalarda ödüller alması da bunun en önemli göstergesidir.

Güven: Müşterilerimizin bize her daim güvenmesi ve bizden aldıkları ürünler konusunda içlerinde en ufak bir şüphe olmasın isteriz. On yıllara dayanan sadık müşterilerimiz olmasının sebebi güven, kalite ve lezzetten hiçbir zaman ödün vermemizdir.

Dürüstlük: Ve üretimimizi gerçekleştirirken hiçbir zaman dürüstlükten ve doğru bildiğimiz yoldan ayrılmayız. Kötü bir ürün satmak yerine hiç satmamayı göze almış butik bir üreticiyiz.

 

Sizi de müşterilerimizle oluşturduğumuz bu aile ortamına davet ediyoruz.

Adres: Halil Esen – Hasan Boğuldu Yolu Üzeri Zeytinli Mahallesi Özgürlük Caddesi No:14 Edremit / Balıkesir
Telefon: +90 537 701 00 10 (İnternet siparişleri için)
Telefon: +90 266 377 10 64 / +90 266 377 13 94
E-Posta: [email protected]

Takipte Kalın